воскресенье, 13 марта 2011 г.

ANTENNA, POINT


Піднімаєшся по сходах вкритих килимом в  Sullivan Room, і думаєш: «Мда, приміщення явно не відповідає альтернативі». Але потім заходиш в хол з сценою, і розумієш, що це саме та атмосфера! Тут круто. По залу вже ходять учасники гуртів яких очікує публіка. Підходь, спілкуйся. Щоправда, це було важко, бо хлопці і так знаходилися в постійному спілкуванні.
Нарешті концерт. Першими слухачів розважали POINT. Склалося таке враження, що люди не готові були до сприймання альтернативи, і зразу реагували на концерт якось мляво. Але POINT таки розігріли публіку.  Остання пісня «Who Breaks The Silence» взагалі розірвала усіх! Вони кричали, пищали, підспівували. Почало і справді припікати!
ANTENNA вже особливо не напрягалися: публіка підготовлена. Маса драйву, позитиву. Вокаліст Jeremiah  то зникав зі сцени , то знову з’являвся. В такі хвилини інші учасники гурту розважали публіку своєю грою.  Безсумніву, концерт вдався, і було шкода, що все так швидко закінчилося. Слухачі вимагали пісню на біс! Правда мені особисто хотілося, щоб на біс був весь концерт! :)
Ольга Осадча

Комментариев нет:

Отправить комментарий